Reha-Bed Sp. z o.o.


Spacerowa 1B
41-253 Czeladź

NIP: 627-24-90-369

tel.: +48 32 346 00 33
fax: +48 32 346 00 34

 

 

 

Sekretariat:

 

Aneta Kaczyńska            tel.  32 346 00 33 

                                                  32 346 00 34

                                                  32 269 76 24

                                          fax.  32 346 00 34

              

biuro@rehabed.com.pl

 

 

Dział sprzedaży :

 

 

 

Obsługa klienta indywidualnego i sklepów

 

Marcin Niedzielski       tel.32 346 00 33

                           tel. kom. 503 771 249

 

 

m.niedzielski@rehabed.com.pl

                                                                                                                        

 

 

                                                                                      

 

Obsługa inwestycji i sprzedaż hurtowa:            

 

 

Bartosz Brud                    tel. 605 557 183

b.brud@rehabed.com.pl

 

Karolina Staniak              tel. 509 154 581     

k.staniak@rehabed.com.pl                                                                        

marketing@rehabed.com.pl

 

 

 

Dział eksportu:

 

Karolina Staniak                tel. +48 509 154 581

k.staniak@rehabed.com.pl

 

Agnieszka Wołoszyn Abramek             tel  +  48 509 154 582

a.abramek@rehabed.com.pl

 

Dział logistyki i dostaw:                                                               

 

Marcin Puto                         tel.  519 842 727

m.puto@rehabed.com.pl

                 

 

Administracja i kadry:

 

Kamila Kryczka                      tel. 32 346 00 33

k.kryczka@rehabed.com.pl

 

 

Dział techniczny:

 

Artur Kwoka                         tel. 501 155 526

a.kwoka@rehabed.com.pl

 

 

Małgorzata Gaweł               tel. 32 346 00 33

m.gaweł@rehabed.com.pl

 

Dział Jakości i serwis:

 

Janusz Wieczorek                       tel. 519 842 766

j.wieczorek@rehabed.com.pl

 

Zaopatrzenie:

 

Magdalena Kmiecik             tel. 519 842 777

m.kmiecik@rehabed.com.pl

zaopatrzenie@rehabed.com.pl

 

 

Produkcja:

 

Arkadiusz Woźniak                tel. 519 842 910

a.wozniak@rehabed.com.pl