Firma Reha-bed wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009 PN-EN ISO 9001:2009

Aktualności

 

Szanowni Klienci

 

Informujemy, że w dniach od 29 kwietnia do 03 maja 2019 planujemy przerwę produkcyjną.

Na czas przerwy wstrzymane będą również wysyłki bieżących zamówień.

Prosimy o uwzględnienie przerwy w Państwa planach zakupowo – sprzedażowych.
Pracownicy biurowi pełniący dyżur, pozostają do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za utrudnienia przepraszamy.  

 


Zarząd oraz pracownicy firmy Reha-Bed chcą życzyć Radosnych i Ciepłych Świąt Wielkanocnych.

 

 


Szanowni Klienci

 

Z uwagi na bariery techniczne oraz okres urlopowy, czas realizacji zamówień jest w tej chwili nienaturalnie wydłużony w stosunku do standardowej oferty. Czas realizacja zamówień dotyczących łóżek w ilości:1 szt wynosi: do 2 tygodni, powyżej 1 szt. wynosi do. 12 tygodni od złożenia kompletnego zamówienia. W przypadku wcześniejszego powrotu do pracy w trybie normalnym, terminy te ulegną maksymalnemu skróceniu.

Dodatkowo informujemy, że w dniach od 13 do 31sierpnia 2018 planujemy przerwę produkcyjną.

Prosimy o uwzględnienie przerwy w Państwa planach zakupowo – sprzedażowych.
Pracownicy biurowi, pozostają do Państwa dyspozycji niezmiennie: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.


Za utrudnienia przepraszamy.

 

 


XVIII Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej Hospicjum 2018

 

18-19 maja byliśmy obecni na XVIII Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej Hospicjum 2018 i mamy ogromną przyjemność ogłościć że nasz produkt TAURUS JUNIOR wygrał pierwszą nagrode w konkursie produktu w kategori sprzęt rehabilitacyjny. Po więcej informacji związanych z produktem zapraszam do zakładki łóżka.

 

 

 


Zapraszam do obejrzenia materiału z przekazania naszego daru na rzecz Pani Magdy która cierpi na zespół Pradera-Williego. W tej chorobie zaburzony z powodu ciągłego braku sytości metabolizm, prowadzi do wyjątkowo szybkiego przyrostu wagi. Pomimo ścisłej diety, Magda wciąż tyje. Jest przykuta do łóżka. Mamy nadzieje że nasze łożko ułatwi jej codzienne życie. Życzymy zdrowia

 

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/magda-jest-przykuta-do-lozka-pomogli-widzowie-uwagi,258599.html

 


50 KONKURS OFERT WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

Z ogromną radością informuje że nasza leżanka ASTER wygrała wszystkie postępowania związane z konkursem ofert. W dwóch kategoriach zakupiono od nas łącznie 4317 egzemplarzy.

 

Dziękujemy fundacji oraz członkom komisji za takie wyróżnienie.

 


ASIA HEALTH 2018

 

Podobnie jak w ubiegłym roku byliśmy obecni, na targach ASIA HEALTH 2018. Dziękujemy za liczne wizyty na naszym stoisku.


SALMED 2018

 

Byliśmy obecni na targach sprzętu medycznego SALMED 2018, zapraszam do wirtualnego spaceru po naszym stanowisku.

https://superexpo.com/pl/wystawca/53701/reha-bed-sp-z-o-o/targi/318857/reha-bed-sp-z-o-o-na-targach-salmed-2018


Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, powinien to być wielki dzień i powód do dumy nie tylko dla ścisłych członków fundacji ale i dla każdego Polaka który pokazał chęć bycia częścią tego pięknego wydarzenia. Serdecznie pozdrawiamy prowodyrów tego świetnego zamieszania czyli fundację, dziękujemy że kolejny rok łączycie Polaków :) Dziękujemy za to że pozwalacie nam z roku na rok być częścią WOŚP, w tym roku także przekazaliśmy na rzecz fundacji cztery łóżka TAURUS JUNIOR wraz z materacami oraz szafkami przyłóżkowymi.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJŻENIA FILMU Z PRZKAZANIA DARÓW, ZNALEŹĆ GO MOŻNA NA NASZYM FACEBOOK'OWYM FANPAGE'U


Z dumą informujemy że kolejny rok z rzędu byliśmy obecni na 49 już Konkursie Ofert realizowanym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z przyjemnością możemy powiadomić że i w tym przypadku będziemy mieli możliwość dołożyć naszą cegiełkę do tego pięknego przedsięwzięcia. Dziękujemy że możemy z wami pracować.

Poniżej link do strony fundacji, zapraszamy do lektury tego oraz innych artykułów na witrynie jak i do regularnego śledzenia poczynań WOŚP ponieważ oni grają cały rok !!

https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/kupujemy-sprzet-na-zywo


Z przyjemnością informujemy że w dniu 14.06.2017 przekazaliśmy w darze kozetke naszej produkcji na rzecz Hospicjum dla dzieci w Tychach.

 

 

 


KIHE 2017

Trwają targi KIHE 2017 w Kazachstanie, zapraszamy na nasze stoisko.

]

 


Przekazaliśmy nasze dary dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cztery łóżka TAURUS JUNIOR wraz z szafkami i materacami przeciwodleżynowymi FUNKE orzymał oddział dziecięcy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.

 

 

Serdecznie gratulujemy fundacji tegorocznego rekordu !!

Będziemy z Państwem do końca świata i jeden dzień dłużej!!


Zapraszamy do obejżenia produktów wystawionych na platformie allegro, znajdują się tam także łóżka promocyjne.


 


W tym roku po raz kolejny byliśmy na targach Arab Health 2017 w Dubaju, Dziękujemy organizatorom jak i tak licznie odwiedzającym nasze stanowisko gościom.

 


 


W tym roku także graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy !!! Na rzecz fundacji przekazaliśmy w darze 4 łóżka TAURUS JUNIOR wraz z szafkami VIRGO mini oraz materacami przeciwodleżynowymi Hyper Foam plus. Będzimy grali z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!!

 

 

 

Dzękujemy fundacji za możliwość uczestniczenia w tym niesamowitym wydarzeniu.

 


 

Do zobaczenia za rok !!

 


Nowoczesne centrum do cięcia laserowego.

 

Świadectwem szybkiego rozwoju i siły marki na rynku jest nowy nabytek firmy- Laser do cięcia Grupy BLM. Centrum do cięcia laserowego oferuje najwyższy dostępny na chwilę obecną poziom wydajności, wyższy średnio o 20% względem standardu rynkowego, i jedyny w swoim rodzaju poziom elastyczności dzięki automatyzacji wszystkich regulacji. Te parametry czynią z niego system odpowiedni i wydajny zarówno do produkcji małych partii jak i dużych serii.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


NOWOŚĆ! Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Junior

 

 

Taurus Junior jest łóżkiem pediatrycznym przeznaczonym dla naszych młodszych pacjentów w wieku od 10 roku życia.

 

Łóżko wyróżnia się bogatą kolorystyką i pełną funkcjonalnością łóżka szpitalno - rehabilitacyjnego. Łóżko Taurus Junior charakteryzuje kompaktowymi wymiarami zewnetrzymi 930 mm x 2080 mm, które pozwala na zastosowanie materaca o wymiarach około 780 mm x 1870mm.Łóżko Taurus Junior  posiada 9-cio funkcyjny pilot sterujący umożliwiający ułóżenie młodego pacjenta w pozycji siedzącej, fotelowej i anty - trendelenburga. Wysokość łóżka ma możliwość regulacji 280 mm - 700 mm, co znacząco ułatwia pielegnacje.Łóżko zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych dlatego zostosowaliśmy potrójne poręcze boczne zabezpieczające przed wypadnięciem. Specjalnie schowany uchwyt pilota umożliwia wygodny dostęp do regulacji łóżka jedynie opiekunowi dziecka.

 

Zapraszamy to obejrzenia VIDEO prezentacji naszego łóżka przprowadzoną przez Pana Bartosza Bruda, Wiceprezesa zarządu firmy Reha-Bed.

Link w odnośniku:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


 

 


ZAPRASZAMY DO POBRANIA NOWEGO KATALOGU 2015  W PLIKU PDF.

 

Kliknij w ikonę PDF aby pobrać katalog PDF

 

 


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANO / REMONTOWYCH

 

                Prezentujemy nasz najnowszy pomysł na kompleksową obsługę inwestycji budowlano/remontowych w branży medycznej. Począwszy od doradztwa, poprzez projekt, budowę i wyposażenie obiektu służby zdrowia. Posiadamy doświadKOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANO / REMONTOWYCHczenie zdobyte przy realizacjach w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Japonii oraz Austrii.

                Dzięki połączeniu doświadczeń dwóch firm Rehabed (w dziedzinie wyposażenia wnętrz w sprzęty medyczne) oraz Wizzart (w dziedzinie projektowania i realizacji inwestycji), przedstawiamy nowa usługę polegającą na częściowym lub całkowitym odciążeniu Państwa z problemów związanych z budową, przebudową, rozbudową, czy remontem placówki służby zdrowia. Nasze doświadczenie pomoże Państwu ustrzec się błędów, a co za tym idzie dodatkowych kosztów przy realizacji placówki.  

           

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Inż. Mgr Bartosz Brud – kom. 605 557 183

Inż. Mgr Arch. Kraj. Aleksander Śliwiński – kom. 504 285 395

 

 

 

 


22 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED

 

500 łóżek dla Seniorów

 


21 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED21 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED

 

 

Jesteśmy dumni mogąc poinformować Państwa, że nasze łóżka szpitalne TAURUS SILVER LUX          wraz z szafką przyłóżkową VIRGO LUX  zostały wybrane w konkursie 

 

WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

 

W ramach konkursu zostało zakupione około  500 kompletów łóżek szpiatlnych  z dodatkowym wyposażeniem. Łóżka szpitalne TAURUS SILVER LUX zostały dostarczone do 25 oddziałów geriatrycznych w całej  Polsce.                                                                                                                                                                                 

Dziękujemy Zarządowi Fundacji i wszystkim Oddziałom Geriatrii  za udaną współpracę!!!

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty Jurka Owsiaka w Szpitalu Geriatrycznym wyposażonym w sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w tym łóżka szpitalne Reha -bed:

 

http://www.youtube.com/watch?v=dJkolqgkO1Q


 

Informacja o wyniku postępowania dotycząca zakupu usług noclegowych w hotelu oraz zakupu biletów lotniczych, w związku z uczestnictwem w targach KIHE 2019 (15-17.05.2019)

 

 

 

 


Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu usług noclegowych w hotelu oraz zakupu biletów lotniczych, w związku z uczestnictwem w targach KIHE 2019 (15-17.05.2019)Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu usług noclegowych w hotelu oraz zakupu biletów lotniczych, w związku z uczestnictwem w targach KIHE 2019 (15-17.05.2019)

 

 

 


Informacja o wyniku postępowania dotycząca zakupu usług w zakresie transportu eksponatów wraz z ubezpieczeniem, w związku z uczestnictwem w targach ASIA HEALTH 2019, Singapur (26-28 marca 2019)

 

 

 


Zapytanie ofertowe na zakup usług w zakresie transportu eksponatów wraz z ubezpieczeniem, w związku z uczestnictwem w targach ASIA HEALTH 2019, Singapur (26-28 marca 2019)

 

 


 

Informacja o wyniku postępowania

Dotyczy zamówienia:

  • zakup usług noclegowych w hotelu oraz zakupu biletów lotniczych, w związku z uczestnictwem w targach Arab Health 2019 (28 - 31.01.2019) i Asia Health 2019 (26-28.03.2019)
  • dotyczy zapytania ofertowego z dnia 07.09.2018 r.

 

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

DOTYCZĄCE ZAKUPU USŁUG NOCLEGOWYCH W HOTELU ORAZ ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH, W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH ARAB HEALTH 2019 (28-31.01.2019) I ASIA HEALTH 2019 (26-28.03.2019).

 

 

 

 

 

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

DOTYCZĄCE USŁUG W ZAKRESIE ZAKUPU USŁUG NOCLEGOWYCH W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH KIHE 2018, ŁAMATY, KAZACHSTAN (16-18 MAJ 2018)

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

DOTYCZĄCE USŁUG W ZAKRESIE ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH KIHE 2018, ŁAMATY, KAZACHSTAN (16-18 MAJ 2018)

 

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

DOTYCZĄCE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU EKSPONATÓW WRAZ Z UBEZPIECZENIEM W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH ASIA HEALTH 2018, SINGAPUR 02-04 KWIETNIA 2018

 

 


ZAPTANIE OFERTOWE

DOTYCZĄCE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU EKSPONATÓW WRAZ Z UBEZPIECZENIEM W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH ASIA HEALTH 2018, SINGAPUR 02-04 KWIETNIA 2018

 


ZAPTANIE OFERTOWE

DOTYCZĄCE ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH KIHE 2018, KAZACHSTAN (16-18 MAJA)

 

 

ZAPTANIE OFERTOWE

DOTYCZĄCE ZAKUPU USŁUG NOCLEGOWYCH W ZWIĄZKU Z UCZESTNICTWEM W TARGACH KIHE 2018, KAZACHSTAN (16-18 MAJA)

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA- zakupu usług noclegowych w hotelu oraz zakup biletów lotniczych - dotyczy zapytania ofertowego z dnia 24.11.2017

 


Dotyczące usług noclegowych w hotelu oraz zakup biletów lotniczych w związku z uczestnictwem w targach ARAB HEALTH 2018 (29.01- 01.02.2018) i ASIA HEALTH 2018 (02-04.04.2018) oraz uczestnictwem indywidualnej misji gospodarczej do Turcji (22-24.03.2017 Istambuł, Targi EXPOMED EURASIA.

Zapytanie ofertowe:

Załącznik 1.

Załącznik 2.

 

 


Zapyanie ofertowe nr 1/2017 w ramach Osi Priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjnew działalności gospodarczej. Tytuł projektu: Wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wspomagającego procesy biznesowe firmy.

 

 


W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania dotyczącego zakupu usługi noclegowej w celu odbycia podróży służbowej w związku z organizacją indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połącznej z wizytacją targów AFRICA HEALTH (07-09.06.2017)


W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania dotyczącego zakupu biletów lotniczych w celu odbycia podróży służbowej w związku z organizacją indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połącznej z wizytacją targów AFRICA HEALTH (07-09.06.2017)


Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

 

Dotyczące zakupu usługi noclegowej, w celu odbycua podróży służbowej w związku z organizacją idywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połączonej z wizytacją targów:

Africa Health USŁUGI NOCLEGOWE(07-09.06.2017r):

 

 

Dotyczące zakupu biletów lotniczych, w celu odbycua podróży służbowej w związku z organizacją idywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połączonej z wizytacją targów:

 

Africa Health ZAKUP BILETÓW LOTNICZYCH(07-09.06.2017r):

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA