Firma Reha-bed wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009 PN-EN ISO 9001:2009

Aktualności


 


Z przyjemnością informujemy że w dniu 14.06.2017 przekazaliśmy w darze kozetke naszej produkcji na rzecz Hospicjum dla dzieci w Tychach.

 

 

 


KIHE 2017

Trwają targi KIHE 2017 w Kazachstanie, zapraszamy na nasze stoisko.

]

 


Przekazaliśmy nasze dary dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cztery łóżka TAURUS JUNIOR wraz z szafkami i materacami przeciwodleżynowymi FUNKE orzymał oddział dziecięcy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.

 

 

Serdecznie gratulujemy fundacji tegorocznego rekordu !!

Będziemy z Państwem do końca świata i jeden dzień dłużej!!


Zapraszamy do obejżenia produktów wystawionych na platformie allegro, znajdują się tam także łóżka promocyjne.


 


W tym roku po raz kolejny byliśmy na targach Arab Health 2017 w Dubaju, Dziękujemy organizatorom jak i tak licznie odwiedzającym nasze stanowisko gościom.

 


 


W tym roku także graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy !!! Na rzecz fundacji przekazaliśmy w darze 4 łóżka TAURUS JUNIOR wraz z szafkami VIRGO mini oraz materacami przeciwodleżynowymi Hyper Foam plus. Będzimy grali z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!!

 

 

 

Dzękujemy fundacji za możliwość uczestniczenia w tym niesamowitym wydarzeniu.

 


 

Do zobaczenia za rok !!

 


Nowoczesne centrum do cięcia laserowego.

 

Świadectwem szybkiego rozwoju i siły marki na rynku jest nowy nabytek firmy- Laser do cięcia Grupy BLM. Centrum do cięcia laserowego oferuje najwyższy dostępny na chwilę obecną poziom wydajności, wyższy średnio o 20% względem standardu rynkowego, i jedyny w swoim rodzaju poziom elastyczności dzięki automatyzacji wszystkich regulacji. Te parametry czynią z niego system odpowiedni i wydajny zarówno do produkcji małych partii jak i dużych serii.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


NOWOŚĆ! Łóżko rehabilitacyjne dla młodzieży Taurus Junior

 

 

Taurus Junior jest łóżkiem pediatrycznym przeznaczonym dla naszych młodszych pacjentów w wieku od 10 roku życia.

 

Łóżko wyróżnia się bogatą kolorystyką i pełną funkcjonalnością łóżka szpitalno - rehabilitacyjnego. Łóżko Taurus Junior charakteryzuje kompaktowymi wymiarami zewnetrzymi 930 mm x 2080 mm, które pozwala na zastosowanie materaca o wymiarach około 780 mm x 1870mm.Łóżko Taurus Junior  posiada 9-cio funkcyjny pilot sterujący umożliwiający ułóżenie młodego pacjenta w pozycji siedzącej, fotelowej i anty - trendelenburga. Wysokość łóżka ma możliwość regulacji 280 mm - 700 mm, co znacząco ułatwia pielegnacje.Łóżko zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych dlatego zostosowaliśmy potrójne poręcze boczne zabezpieczające przed wypadnięciem. Specjalnie schowany uchwyt pilota umożliwia wygodny dostęp do regulacji łóżka jedynie opiekunowi dziecka.

 

Zapraszamy to obejrzenia VIDEO prezentacji naszego łóżka przprowadzoną przez Pana Bartosza Bruda, Wiceprezesa zarządu firmy Reha-Bed.

Link w odnośniku:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


 

 


ZAPRASZAMY DO POBRANIA NOWEGO KATALOGU 2015  W PLIKU PDF.

 

Kliknij w ikonę PDF aby pobrać katalog PDF

 

 


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANO / REMONTOWYCH

 

                Prezentujemy nasz najnowszy pomysł na kompleksową obsługę inwestycji budowlano/remontowych w branży medycznej. Począwszy od doradztwa, poprzez projekt, budowę i wyposażenie obiektu służby zdrowia. Posiadamy doświadKOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANO / REMONTOWYCHczenie zdobyte przy realizacjach w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Japonii oraz Austrii.

                Dzięki połączeniu doświadczeń dwóch firm Rehabed (w dziedzinie wyposażenia wnętrz w sprzęty medyczne) oraz Wizzart (w dziedzinie projektowania i realizacji inwestycji), przedstawiamy nowa usługę polegającą na częściowym lub całkowitym odciążeniu Państwa z problemów związanych z budową, przebudową, rozbudową, czy remontem placówki służby zdrowia. Nasze doświadczenie pomoże Państwu ustrzec się błędów, a co za tym idzie dodatkowych kosztów przy realizacji placówki.  

           

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Inż. Mgr Bartosz Brud – kom. 605 557 183

Inż. Mgr Arch. Kraj. Aleksander Śliwiński – kom. 504 285 395

 

 

 

 


22 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED

 

500 łóżek dla Seniorów

 


21 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED21 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY I ŁÓŻKA REHA-BED

 

 

Jesteśmy dumni mogąc poinformować Państwa, że nasze łóżka szpitalne TAURUS SILVER LUX          wraz z szafką przyłóżkową VIRGO LUX  zostały wybrane w konkursie 

 

WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

 

W ramach konkursu zostało zakupione około  500 kompletów łóżek szpiatlnych  z dodatkowym wyposażeniem. Łóżka szpitalne TAURUS SILVER LUX zostały dostarczone do 25 oddziałów geriatrycznych w całej  Polsce.                                                                                                                                                                                 

Dziękujemy Zarządowi Fundacji i wszystkim Oddziałom Geriatrii  za udaną współpracę!!!

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty Jurka Owsiaka w Szpitalu Geriatrycznym wyposażonym w sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w tym łóżka szpitalne Reha -bed:

 

http://www.youtube.com/watch?v=dJkolqgkO1Q


Zapyanie ofertowe nr 1/2017 w ramach Osi Priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjnew działalności gospodarczej. Tytuł projektu: Wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wspomagającego procesy biznesowe firmy.

 

 


W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania dotyczącego zakupu usługi noclegowej w celu odbycia podróży służbowej w związku z organizacją indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połącznej z wizytacją targów AFRICA HEALTH (07-09.06.2017)


W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania dotyczącego zakupu biletów lotniczych w celu odbycia podróży służbowej w związku z organizacją indywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połącznej z wizytacją targów AFRICA HEALTH (07-09.06.2017)


Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

 

Dotyczące zakupu usługi noclegowej, w celu odbycua podróży służbowej w związku z organizacją idywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połączonej z wizytacją targów:

Africa Health USŁUGI NOCLEGOWE(07-09.06.2017r):

 

 

Dotyczące zakupu biletów lotniczych, w celu odbycua podróży służbowej w związku z organizacją idywidualnej wyjazdowej misji gospodarczej do Johanesburga (RPA), połączonej z wizytacją targów:

 

Africa Health ZAKUP BILETÓW LOTNICZYCH(07-09.06.2017r):

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania:

 

USŁUGI NOCLEGOWE NA TARGACH KIHE 2017

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

USŁUGI NOCLEGOWE NA TARGACH KIHE 2017


WYNIKI POSTĘPOWANIA

Informacja o wynikach postępowania:

USŁUGI NOCLEGOWE PODCZAS TARGÓW ASIA HEALTH 2017 (Singapur 03-05.04.2017)


WYNIKI POSTĘPOWANIA

Informacja o wynikach postępowania:

ORGANIZACJA STANOWISKA NA TARGACH KIHE 2017 (KAZACHSTAN)


ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

USŁUGI NOCLEGOWE PODCZAS TARGÓW ASIA HEALT 2017 (SINGAPUR)

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania

 

TRANSPORT EKSPONATÓW NA TARGI KIHE 2017

 

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania

 

 

ZAKUPY BILETÓW LOTNICZYCH NA TARGI ASIA HEALTH 2017 (SINGAPUR)

 

 

ZAKUP BILETÓW LOTNICZYCH NA TARGI KIHE 2017 (KAZACHSTAN)

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. zapytanie dotyczy:

 

ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH NA TARGI ASIA HEALTH 2017 (SINGAPUR)


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania

 

ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH NA TARGI ASIA HEALTH 2017 (SINGAPUR)

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand: niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania

 

TRANSPORT EKSPONATÓW NA TARGI ASIA HEALT 2017 (SINGAPUR)

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Zapytanie dotyczy:

 

TRANSPORTU EKSPONATÓW NA TARGI ASIA HEALTH 2017 (SINGAPUR)

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16):

 

1. Zapytanie ofertowe - ZAKUP BILETÓW LOTNICZYCH NA TAGI KIHE 2017 (KAZACHSTAN)

 

 

2. Zapytanie ofertowe - ORGANIZACJA STOISKA WYSTAWIENNICZEGO NA TARGACH KIHE 2017 (KAZACHSTAN)

 

 

3. Zapytanie ofertowe - TRANSPORT EKSPONATÓW NA TARGI KIHE 2017 (KAZACHSTAN)

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

Ogłoszenie winików przetargu na ORGANIZACJE STOISKA WYSTAWIENNICZEGO NA TARGACH ASIA HEALTH

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

Ogłoszenie wyników przetargu na WYKONANIE FOLDERÓW INFORMACYJNYCH

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytanie ofertowe dotyczące ZAKUPU BILETÓW LOTNICZYCH NA TARGI ASIA HEALTH 2017

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytanie ofertowe dotyczące TRANSPORTU EKSPONATÓW NA TARGI ASIA HEALTH 2017

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytanie ofertowe dotyczące ORGANIZACJI STANOWISKA WYSTAWIENNICZEGO ASIA HEALTH 2017

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytanie ofertowe- ROZEZNANIE RYNKU DOTYCZĄCE WYTWORZENIA MATERIAŁÓW INFORMACYJNO PROMOCYJNYCH W POSTACI FOLDERÓW.

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16): niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania: (usługi doradcze)

 

ZAKUP USŁUGI DORADCZEJ W ZAKRESIE UMIĘDZYNARODOWIENIA PRZEDSIĘBIORCY- W ZAKRESIE WEJŚCIA NA RYNEK ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH, W ZWIĄZKU UDZIŁU W TARGACH ARAB HEALTH 2017.

 

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16): niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania. (instalacja panelu reklamowego ).

 

INSTALACJA PANELU REKLAMOWEGO NA TARGACH ARAB HEALTH 2017

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16): niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania (usługi noclegowe ).

 

USŁUGI NOCLEGOWE PODCZAS TARGÓW ARAB HEALTH 2017

 


WYNIKI POSTĘPOWANIA

 

W związku z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16): niniejszym informujemy o wynikach poniższego postępowania (transport eksponatów)

 

TRANSPORT EKSPONATÓW NA TARGI ARAB HEALTH 2017

 


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16):

 

2. Zapytanie ofertowe (16.12.2016 r.) - usługi noclegowe, Targi ARAB HEALTH 2016

 

 

3. Zapytanie ofertowe (16.12.2016 r.) - instalacja panelu MPG, Targi ARAB HEALTH 2016

4. Zapytanie ofertowe (16.12.2016 r.) - usługi doradcze związane z umiędzynarodowieniem działalności


ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapytania ofertowe związane z realizacją projektu "Działania promujące sprzęt medyczny produkowany przez firmę Reha-Bed Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand (nr projektu: POIR.03.03.03-24-0003/16):

 

1. Zapytanie ofertowe ( 08.12.2016r.) - usługi transportu eksponatów na miejsce targów ARAB HEALTH 2016 (Dubaj)

 

 


 

Program 3.2 "Innowacje w MŚP" ; III osi priorytetowej "Konkurencyjność MŚP" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. 

 

Pliki do pobrania- Informacja o zakończeniu postępowania - Zapytanie ofertowe nr 1/2016  

PDF

 

Pliki do pobrania - Information about cloce - Tender 1/2016 :

PDF

 

Pliki do pobrania- Oświadczenie o upublicznieniu dla zapytania ofertowego PL 1/2016. 

PDF

 

 

Pliki do pobrania- Oświadczenie o upublicznieniu dla zapytania ofertowego ANG  1/2016. 

PDF


Wynik postępowania w sprawie zakupu lasera do cięcia profili:

PDF


Postępowanie ofertowe w sprawie Zakupu lasera do cięcia profili:

PDF


Zapytanie ofertowe 01/ 2016