Firma Reha-bed wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009 PN-EN ISO 9001:2009

O nas

Witamy w firmie RehaBed

 

Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość, szybka I profesjonalna obsługa

 

Reha-Bed Sp. z o.o. jest polską, rodzinną firmą produkującą najwyższej jakości łóżka, meble i wyposażenie przeznaczone do pielęgnacji, rehabilitacji, długo- i krótkoterminowej opieki. Specjalizujemy się w produkcji łóżek rehabilitacyjnych, sterowanych elektrycznie jak i szpitalnych, sterowanych mechanicznie. Oferujemy kompletny program do pielęgnacji i opieki nad osobami niepełnosprawnymi, wymagającymi długoterminowej opieki i hospitalizacji.

 

   

 

Nasza firma dysponuje halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni 3000m2. Osiągnięciu naszego celu, jakim jest dostarczenie najwyższej klasy sprzętu rehabilitacyjnego, sprzyja kadra inżynierów oraz doskonale przeszkolona załoga.

 

   

 

Od roku 2003 wyprodukowaliśmy ponad 60 000  łóżek, które znalazły nabywców w Europie oraz Azji. Produkujemy bardzo dobry jakościowo sprzęt ale przede wszystkim jesteśmy uśmiechniętymi spełniającymi się ludźmi którzy znają wartość swojej pracy jak i jej cel,

 

   

 

 

Nasze produktu dostępne są na ponad 25 rynkach całego Świata:

 

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcj o życiu firmy ?

Zapraszamy do zakładki Aktualności !


Zapraszamy do naszego show roomu!! Flagowe modele naszych łóżek do zobaczenia w jednym miejscu, widzimy się na Spacerowej 1 w Czeladzi.

 

 


ZAPRASZAMY DO POBRANIA NOWEGO KATALOGU W JĘZYKU POLSKIM  W PLIKU PDF.

 

 PDF

 

ZAPRASZAMY DO POBRANIA NOWEGO KATALOGU W JĘZYKU ANGIELSKIM  W PLIKU PDF.

PDF

 


 

 

Projekt współfinansowany